Eklektik - senioři

Eklektik 2026

V letošní sezóně zavádíme napříč všemi klubovými turnaji pro hráče doplňkový formát Eklektik.

Eklektik je celosezónní soutěž, ve které se hráčům započítává jejich nejlepší výsledek (brutto rány) na každé jamce ze všech odehraných turnajů zařazených do série.

Cílem je postupně „vylepšovat“ své skóre jamku po jamce a sestavit tak své ideální kolo.

Jak to funguje?

Jaké turnaje budou do eklektiku zařazeny?

Vyhodnocení?

A jaké jsou výhry?

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.ŠVEHLA Pavel 1932344333424344234459
2.VILIMOVSKÝ Pavel 343343442424364334363
3.DINH Van Duc 1342454342424434245464
4.SLANINA Ivo 643443344424443345466
4.TESAŘ Petr 1042443343434453354466
6.SOUČEK Miloslav 643444343424453345467
6.LUONG Binh Huyen 2932454442424454345467
8.NĚMCOVÁ Anna 243354342533553345468
8.TEJKL Richard 343544343534443344468
8.BOSNIČOVÁ Laura 443454433433545334468
8.PÄTOPRSTÝ Vlastimil 742454442434454245468
8.ANTONSONOVÁ Lucie 943354343534444344468
8.FOLDINOVÁ Marcela 1633354443524454345368
14.SEDLÁČEK Jakub 432453443534454345469
14.KARAFIÁT Martin 843454443533454244469
14.MARTINČA Ivan 1643544443434444245469
14.FOLDIN František 1642454443424454255469
14.POLESNÁ Markéta 1833453343534454345469
19.TRNKA Pavel 943444443534454335470
19.JINKOVÁ Alena 1044554343514454344470
19.PHAM Thi Nga 1343545443523454245470
22.POLESNÝ Jiří 842454453534454245471
22.VOGEL Marek 1043444443533554345471
24.TREGNEROVÁ Anita 453454443534444345472
24.MÜHLBACH David 543553443534354345572
24.VYSTYD Tomáš 843554453434454344472
24.NGUYEN KIM Thoa 942554443434463345572
24.LE VIET Cuong 943444343534455345572
24.TA Quoc Huan 1543554443524454345472
30.MARTINÍK Jan 243455343534545345473
30.ANDRÝS Mojmír 243354444534454354573
30.POLAVKA Zdeněk 343455444434454345473
30.VILIMOVSKÝ František 542554443534454345573
30.KOUBA Jaroslav 532455443534564345473
30.TEMPLE Barry 553444443535454345473
30.NGUYEN THANH Son 743354442535364355573
37.SCHNIERER Marek 232554443544643246674
37.RINDOŠ Ivo 343454544525444335674
37.PŘIBYL Mikuláš 443544453444454345574
37.SCHÖNWEITZ Martin 533554433534564345574
37.TRAN QUANG Hung 643564543524454345474
42.HORTON Richard 144564333523457364475
42.MARTINČOVÁ Henrieta 443465453434464345475
42.PEŠEK Zdeněk 843454453524554346575
45.PETRÁSEK Martin 253454543424555445576
45.BEJBL Radek 343654443534444445676
45.REGA Yevhen 342554444544455345576
45.KAMENÍČEK Jan 344563453634554335476
49.HEGER Daniel 144455643635355345377
49.NOVOTNÝ Lubor 243564444634454345577
49.KRŇANSKÁ Jana 343554542535454356577
49.PETERKA Michal 452354454535454355677
49.PETRÁŇ Ondřej 1443464344634554346577
54.PLACHÁ Martina 263564443534553256578
54.PHAM Van Huy 255554443425564255578
54.BLAŠKO Oleg 253664454435454345478
57.RAMEŠ Alois 133555444534644365679
57.STÜNDL Dušan 144554455444464355479
57.HOLEČEK Karel 353544463534554366479
57.KŘEPELKA Stanislav 443554544544454347579
57.GLÖCKNER Radim 553643354545456345579
57.VANĚČEK Ondřej 743434554635565345579
63.TRAN Minh To 142565453824454455580
63.DO Thi Hai 443565453634455256580
63.VRŠECKÝ Karel 543555534545565254580
66.NOVÁK Josef 153554554544566245481
66.MELOUN Jiří 164554354544464265581
66.BLECHA Petr 243555544535565445481
66.ČECH Oldřich 252544454534555456681
70.ČÍŽEK Tomáš 153463454634565355682
70.MARTINEC Lukáš 154476454535454255582
70.JANEČEK Aleš 354455453535556355582
70.VÁŠA Jindřich 343565453645554356482
70.NGUYEN Thi Thu 944565454434474446582
70.VYSTYDOVÁ Dana 1153565654534464245682
76.ZÁVĚRKA Michael 144554374534464385583
76.STRAKA David 153464453535664356683
76.SLUNEČKO Jiří 153454554645475335683
76.ČERVENÝ Josef 153444355545475366583
76.UHROVÁ Iveta 254545543635465465483
76.RŮŽIČKA Pavel 353564444636565355483
76.DENKOVÁ Jana 453555554635464355583
83.DRECHSLER Radek 153564555533655446584
83.KRÁL Jiří 243654455745555246584
83.NGUYEN ANH Tu 253554563554565346584
83.ANDRYSOVÁ Jitka 354476444534475445584
83.MIFKA Ivan 454565454534555545584
88.MACH Jan 1636635531034455345585
88.READER Nick 164544444734564556585
88.DAVÍDEK Vladislav 153564452534467556685
88.STEHLÍK Stanislav 253575453535475455585
88.BLAŠKOVÁ Marcela 253565543645464365685
88.MAI Manh Cuong 244475444635654466485
88.HES Vladimír 263564564544454357585
88.LE Son 353464455545464455785
96.BIDAU David 154545454645555456586
96.VACEK Roman 163454553635575356686
96.VONDŘEJC Martin 154664454633684444686
96.KAHÁNEK Libor 163455564644554357586
96.HOKR Vlastimil 263455454534576356686
96.ŠPILLEROVÁ Jitka 354575454534653465686
96.KÁROLY Jiří 454665554644364446586
96.BAROCH Miloš 553474654545475445586
104.JIROUNEK Václav 144465563634557365687
104.ALEXA Jan 133675454455694345587
104.POSPÍŠIL Jiří 245464454635775456387
104.BAYER Vladimír 554665554635466356387
108.STIEGER Roman 353654545536575356688
108.LEDVINKA Petr 453565555635565456488
108.ROŽNOVSKÁ Zuzana 653475544634476366688
111.BREJCHA Pavel 163555834834554457589
111.NGUYEN Thi Minh Hue 253665443834555269689
111.FRANK Vladimír 253555554536565356889
111.TESAŘOVÁ Lenka 254565553645565366589
115.PLUHAŘ Zbyněk 254555664636566356490
115.ZELENKA Jiří 253655554535585546690
115.BERKOVÁ Soňa 254565463676555354690
115.PREISINGER Josef 353554553755466547690
115.HAMMEROVÁ Simona 363466454635675357590
120.FIALA Vladimír 152573445748564356891
120.TRAN Le Chinh 163685563543655366691
120.VODRÁŽKA Michal 255566454554665266691
123.BURIAN Oliver 155475664435575456692
123.RAITER Pavel 174564654646666444592
123.VLASÁK Václav 154667445546554646692
123.ROUŠAL Jan 262564563546676347792
123.VILIMOVSKÁ Daniela 254566554645555557592
123.CHOTĚBORSKÝ Jiří 663575653745566356592
123.LACINA Vladimír 763575554645565456692
130.REJMON Jan 145665563646596535493
130.ZÁVĚRKOVÁ Renata 144565545647663547793
130.LE Thi Anh Tuyet 154585465735566355693
130.SCHMIEDT Milan 273665653635655357793
130.KOSTKOVÁ Daniela 264575454635665457693
135.ČÍŽKOVÁ Štěpánka 154766554734665556594
135.KOPECKÝ Karel 153686646636556365594
135.PIKSA Jan 156567554746555446594
135.VU Dac Loc 263665654545665566594
139.FRANEK Ján 164555465645466675695
139.BENDA Oliver 143694466535665545995
139.ROUŠAL Miloslav 1436685541025565366695
139.LANČ Radek 253665645745666646595
143.NGUYEN VAN Hung 153668744545566548596
143.MRÁZEK Miroslav 154667555546585464696
143.NOVÁK Václav 153675465645665458696
143.HOŘEJŠÍ Miroslav 153686464636555469596
143.VOTAVA Radovan 153655854646567357696
143.VACHOUŠKOVÁ Vilma 445565585934575456596
143.KURKA Zdeněk 553675564735665367796
143.KOZEL Miroslav 744575454646776457696
151.HAVLÍČKOVÁ Gabriela 154665644644654668897
151.JEČMÍNEK Radek 156455564765555367897
151.BUCHBERGER Vít 164776344535586388597
151.ZDENĚK Pavel 164666453834675666697
151.KOUKAL Ladislav 154664585735656557597
151.VEDEJ Martin 344775565646466556697
151.VEJROVÁ Iveta 474576574654566456597
158.HÜBL Petr 153694556644766457698
158.HUŠEK Michal 1646104764634684367498
158.ŘÍHA Martin 175775544755655357698
158.ANTOŠ Jiří 154985553535773466898
158.RICHTER Pavel 254774554637576556798
158.MIKA Petr 557667667544656446498
164.ANDEREGG Marco 164665595645665466599
164.PETRŽILKA Jiří 164575565646657366799
164.ROUDENSKÝ Petr 1776646556354117445499
164.CHVALINA Tomáš 193874554665486555499
164.ŠMÍD Martin 154674756773484375799
164.HOANG THI Tien 253576664745586456799
164.KATUŠČÁK Ludovít 264675765746555456699
171.CHALOUPEK Zdeněk 1537657658446854665100
171.VYŠÍN Petr 1436576488375563587100
171.KLIČKA Martin 1546645747649576555100
171.ŠULC Kamil 1556755746466764476100
171.VRŠECKÝ Aleš 1546655535455684987100
171.SLÁMA Karel 3446756766555655567100
171.MINAŘÍKOVÁ Eva 9657855656455843675100
178.BAREŠ Miroslav 14746545555565841076101
178.LASNE Frederic 1635865648366664766101
178.KAMENÍČKOVÁ Lenka 1535647738375773777101
178.ŠIMKOVÁ Zuzana 1658763637555644768101
178.ERNEKR Jaroslav 1644655436475857688101
178.RUT Miloslav 16476105557446654656101
178.RABIŇÁK Rudolf 2546776546555665676101
185.BENDA Milan 2535654747576675767102
185.CAJTHAMLOVÁ Daniela 6735766637466654777102
187.GREGOV Robert 1657555548574783487103
187.MONARI Petra 2545575655855846677103
187.KOZLOVÁ Iva 6455864567467742779103
190.SAHIJWANI Manish 1556795577556557564104
190.BANCHEV Krasimir 1747745755466756577104
190.ŠKARVADA Zdeněk 1636856767466673666104
193.HŮLOVÁ Jaroslava 1655655858457765675105
194.ZAGO Gianluca 1569766555766554766106
195.ROKOSOVÁ Blanka 1665766458467684676107
196.MIKŠÁNEK Petr 1964857855385655676108
196.MACH Miroslav 1566957547566975466108
196.UREŠ František 1545646759556698576108
199.NGUYEN Thi Muoi 1737656756566777667109
200.MACHOVÁ Helena 16677778574461053666110
200.KRULIŠ Jan 1648654758765955695110
200.MÜLLER Marc 1736755749495756588110
200.HOANG Kim Vinh 1658866847574873576110
204.JEDLIČKOVÁ Markéta 1475745867466655989111
204.KOTÍK Jiří 14477545766661097666111
206.HRUŠKA Jan 1647757657775763698112
207.FOREJT Michal 1647786566667875568113
207.DUDA Petr 1947875558657947476113
209.LITVAN Petr 15548557610569775686114
209.KRÁTKÝ Vojtěch 16567107657657865765114
211.DAU Thi Kim Oanh 1767865748477755787115
211.ŠILHAVÝ Štěpán 16671076548477845786115
213.CHALOUPKOVÁ Katarína 155696574104661065589116
213.PHAM Thi Que 1748766559577765796116
215.HRADSKÝ Pavel 16451098689556855756117
216.BAREŠOVÁ Eva 1746876667566869588118
217.KAHÁNKOVÁ Marie 1745867768566885888120
218.HOLUB Jaromír 184676677856811103597123
219.KRAMER Jeannette 18671067768567973778124
219.ZELENKOVÁ Jana 17576897474971194776124
221.KOLÁŘ Zdeněk 19387109757477987797130
222.DUCHKOVÁ Štěpánka 1557898781068108810896140


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALAMOTI Renáta154565563665644677
BER Oded566665267658676478
BLUMAJER Marek1535675558761057565
BRABLC Božetěch1566656766
BRUNER Josef154675555635775676
BURDA RABOVÁ Veronika1477778776
BĚLONOHÝ Vladimír196610758448752777
BŘEZINA Martin16536751039365127599
CAITHAMLOVÁ Erika176798575966765987
CARTHY Barry1466545679667510
CHVALINOVÁ Pavlína16377358474751085
CIMALA Marcel144554674536553666
DELLA PIETRA Diego165676475536757687
DOAN Quynh Anh2566776579
DOLEŽAL Zdeněk1646665657554107666
FURCHOVÁ Marcela155688676746575378
GUILDS Christopher163655454765755567
HORÁK Peter153776556456753475
HOUŠKA Michal143865546635675447
HRNČÍŘOVÁ Klára164875548575779
KASÍK Helmut153577563936575568
KLÍMA Radek1557775545
KRASL Jiří15665458575876665
KROPÁČEK Martin15347555364576576
KRÁL Josef164556556456554565
KUCBELOVÁ Marcela1
KUČMÁŠ Jan153775674866647
MAREK Stanislav17466565476775787
MATĚJŮ Marika1476855796
MAŠKOVÁ Jana1
MONARI Patrik Gent165710661048
MUCHNA Miroslav153575455654654467
NASLI Radwan175576555745665665
NATALE Stanislava1456854676
NEJEDLÝ Vladimír156755655453654454
PETRÁČKOVÁ Martina14865783956888398
POKORNÝ Jiří1867557463678867
POLÁKOVÁ Martina266686556355543566
PRZYCZKO Miroslav155785765636796647
REJNART Ivo154755664635677366
RENSEN Robert165674754664767455
ROKOS Karel155676564457655867
RUTAR Pavel156666563456763576
RYBÁŘ Martin1556655545565455
SAGÁL Ivan164865567465655
SKŘÍPSKÝ Martin1645645643864356
TERŠ Jan143465464464664675
TÝML František1647747354744896
VALA Miroslav1
VINTR Milan1786955968798108
VRANA Hynek166764436434774458
ZVĚŘINOVÁ Lucie17761076787
ČÍŽEK Michal153574744554444566
ŘEHÁK Jan166574754546576348
ŠIMÁK Luděk154567564554465347
ŠMÍD Alexandr156565544535443456
ŠTŮLA Zdeněk163576664738676765



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
10.10.2026FINÁLE - BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026 - z jamek 1,10,11,12,13,14 dle přílohyČerný Most 2020eklektik senioři
7.10.2026FINÁLE - Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020eklektik senioři
6.10.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
3.10.2026NextGeneration Cup by Black BridgeČerný Most 2020eklektit senioři
29.9.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
26.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
23.9.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
19.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
12.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
9.9.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
8.9.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
5.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
30.8.2026MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY BLACK BRIDGE 2026Černý Most 2020eklektik senioři kolo: 2
29.8.2026MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY BLACK BRIDGE 2026Černý Most 2020eklektik senioři kolo: 1
22.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
12.8.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
11.8.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek - START z jamky č. 1Černý Most 2020 - 1/9Eklektik - senioři
8.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
4.8.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
1.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
28.7.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek - START z jamky č. 1Černý Most 2020 - 1/9Eklektik - senioři
25.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
18.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
14.7.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
4.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
30.6.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
27.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
20.6.2026POHÁR PREZIDENTA VII. ročník - CANON 10:00, snídaně od 8:00, večerní program - startovní listina zveřejněna v seznamu přílohČerný Most 2020eklektik senioři
16.6.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
13.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
10.6.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
6.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
30.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
19.5.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek + týmová soutěžČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
16.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
13.5.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
12.5.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři
9.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
25.4.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
22.4.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektit senioři
21.4.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - senioři



xx