Eklektik - muži

Eklektik 2026

V letošní sezóně zavádíme napříč všemi klubovými turnaji pro hráče doplňkový formát Eklektik.

Eklektik je celosezónní soutěž, ve které se hráčům započítává jejich nejlepší výsledek (brutto rány) na každé jamce ze všech odehraných turnajů zařazených do série.

Cílem je postupně „vylepšovat“ své skóre jamku po jamce a sestavit tak své ideální kolo.

Jak to funguje?

Jaké turnaje budou do eklektiku zařazeny?

Vyhodnocení?

A jaké jsou výhry?

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.ŠVEHLA Pavel 1932344333424344234459
2.VILIMOVSKÝ Pavel 343343442424364334363
3.DINH Van Duc 1342454342424434245464
4.BRAUN Lukáš 343343433334444255465
4.VRBA Michal 742444443424344335465
4.NOS Marek 1043443343324454344465
7.DELLA PIETRA Federico 233453443523453344466
7.DITTRICH František 343453443433443334566
7.SLANINA Ivo 643443344424443345466
7.OJANEN Antti 843344343434353345466
7.TESAŘ Petr 1042443343434453354466
12.SOUČEK Miloslav 643444343424453345467
12.LUONG Binh Huyen 2932454442424454345467
14.BURSÍK Matyáš 343443444434444344468
14.TEJKL Richard 343544343534443344468
14.VOPÁLENSKÝ Tomáš 643454443434354344368
14.PÄTOPRSTÝ Vlastimil 742454442434454245468
14.VOJÁČEK David 1033544333524454345468
14.STÁDNÍK Filip 1943453443434453245468
20.BURSÍK Tobiáš 343354443434444344569
20.SEDLÁČEK Jakub 432453443534454345469
20.KARAFIÁT Martin 843454443533454244469
20.BALARIA Abhishek 932454344433454345569
20.FOLDIN František 1642454443424454255469
20.MARTINČA Ivan 1643544443434444245469
26.KOCHLÍČEK Jindřich jun. 143454333425544344670
26.JAROŠ Daniel 233646453423444344470
26.HAVEJ David 243444343534544345470
26.TRNKA Pavel 943444443534454335470
30.MRŮZEK Filip 143445443434454264471
30.POLESNÝ Jiří 842454453534454245471
30.VOGEL Marek 1043444443533554345471
30.LUONG Hai Long 1233554344534445345371
34.NGUYEN Tien Hung 252444434644444344572
34.MÜHLBACH David 543553443534354345572
34.VYSTYD Tomáš 843554453434454344472
34.LE VIET Cuong 943444343534455345572
34.TA Quoc Huan 1543554443524454345472
39.DIAS Matěj 143544443435644355373
39.MARTINÍK Jan 243455343534545345473
39.ANDRÝS Mojmír 243354444534454354573
39.POLAVKA Zdeněk 343455444434454345473
39.TEMPLE Barry 553444443535454345473
39.VILIMOVSKÝ František 542554443534454345573
39.KOUBA Jaroslav 532455443534564345473
39.NGUYEN THANH Son 743354442535364355573
39.KRAUSKOPF Jan 744563443434453445473
48.CHRAMOSTA Matěj 143455454534454344474
48.VÁCHA Jan 143445443424554455574
48.PLÁŠEK Štěpán 154444443634454345474
48.SCHNIERER Marek 232554443544643246674
48.RINDOŠ Ivo 343454544525444335674
48.PŘIBYL Mikuláš 443544453444454345574
48.SCHÖNWEITZ Martin 533554433534564345574
48.TRAN QUANG Hung 643564543524454345474
56.HORTON Richard 144564333523457364475
56.DINH Duc Anh 344445544534453345575
56.STEHLÍK Jan 343544544534455344575
56.RŮŽIČKA Ivo 453455443535464244575
56.PEŠEK Zdeněk 843454453524554346575
61.PETRÁSEK Martin 253454543424555445576
61.BEJBL Radek 343654443534444445676
61.REGA Yevhen 342554444544455345576
61.KAMENÍČEK Jan 344563453634554335476
65.VU KHANH Toan 143464464533573245577
65.HEGER Daniel 144455643635355345377
65.NOVOTNÝ Lubor 243564444634454345577
65.LATKA Oliver 343555444524554355577
65.BÍLY Matej 454454453534465344577
65.PETERKA Michal 452354454535454355677
65.PETRÁŇ Ondřej 1443464344634554346577
72.PHAM Van Huy 255554443425564255578
72.BURDA Roland 243554444535374446478
72.BLAŠKO Oleg 253664454435454345478
72.DITTRICH Antonín 253544443545554445578
76.RAMEŠ Alois 133555444534644365679
76.STÜNDL Dušan 144554455444464355479
76.MARTINÁK Luboš 243646443534564355579
76.KUKRECHT Jaroslav 264554453635554335479
76.HOLEČEK Karel 353544463534554366479
76.KŘEPELKA Stanislav 443554544544454347579
76.GLÖCKNER Radim 553643354545456345579
76.VANĚČEK Ondřej 743434554635565345579
76.JECH Lukáš 934555562534544365579
85.KOŘÁN Martin 153464353555474445480
85.PAVLOVIČ Tomáš 143565544653454355480
85.ŠKULTÉTY Jiří 453454543554565354580
85.VRŠECKÝ Karel 543555534545565254580
89.HOLÝ Jiří 144456474544464245581
89.NOVÁK Josef 153554554544566245481
89.ŠIMŮNEK Jan 164564543535553346581
89.JANUŠAK Alexandr 163564346534464345681
89.MELOUN Jiří 164554354544464265581
89.BLECHA Petr 243555544535565445481
89.ČECH Oldřich 252544454534555456681
89.ČECH Ondřej 263465544544563346481
97.MARTINEC Lukáš 154476454535454255582
97.ČÍŽEK Tomáš 153463454634565355682
97.BAJER David 254555554444455345682
97.NGUYEN Ladislav 343555463535456366482
97.VARGA Peter 342445554555565345682
97.VÁŠA Jindřich 343565453645554356482
97.JANEČEK Aleš 354455453535556355582
104.ZÁVĚRKA Michael 144554374534464385583
104.SLUNEČKO Jiří 153454554645475335683
104.ČERVENÝ Josef 153444355545475366583
104.STRAKA David 153464453535664356683
104.PETRŽILKA Jakub 244465544544645644583
104.KAŠPAR Timur 254544563544555446583
104.RŮŽIČKA Pavel 353564444636565355483
111.JOHN Max 155455465435475544484
111.DRECHSLER Radek 153564555533655446584
111.NGUYEN ANH Tu 253554563554565346584
111.KRÁL Jiří 243654455745555246584
111.MIFKA Ivan 454565454534555545584
116.PÍTA Daniel 154454563833457354785
116.MACH Jan 1636635531034455345585
116.READER Nick 164544444734564556585
116.DAVÍDEK Vladislav 153564452534467556685
116.MAI Manh Cuong 244475444635654466485
116.HES Vladimír 263564564544454357585
116.STEHLÍK Stanislav 253575453535475455585
116.LE Son 353464455545464455785
124.KAHÁNEK Libor 163455564644554357586
124.VACEK Roman 163454553635575356686
124.VONDŘEJC Martin 154664454633684444686
124.DANILOVS Michal 152565444355557456686
124.BIDAU David 154545454645555456586
124.HOKR Vlastimil 263455454534576356686
124.KÁROLY Jiří 454665554644364446586
124.BAROCH Miloš 553474654545475445586
132.ALEXA Jan 133675454455694345587
132.JIROUNEK Václav 144465563634557365687
132.POSPÍŠIL Jiří 245464454635775456387
132.BÍLEK David 254455664537565336587
132.ZELENKA Marek 254454565535465446787
132.BAYER Vladimír 554665554635466356387
138.ALKA Rostislav 154664354545465944588
138.ŠKARDA Tim 253546754535555359488
138.STIEGER Roman 353654545536575356688
138.LEDVINKA Petr 453565555635565456488
142.BREJCHA Pavel 163555834834554457589
142.MALINA Petr 184655454636354556589
142.KLÍMA Vít 153464663636665555589
142.CIRMON André Kai 174464673645454546589
142.FRANK Vladimír 253555554536565356889
147.POHL Petr 156664455635665346590
147.SRŠEŇ Martin 164654544565575356590
147.ZELENKA Jiří 253655554535585546690
147.PLUHAŘ Zbyněk 254555664636566356490
147.PREISINGER Josef 353554553755466547690
152.HEJMA Matěj 143754755644554376791
152.BUŘIČ Lubor 153784454544555649491
152.KORINEK Oskar 143465675755574248491
152.FIALA Vladimír 152573445748564356891
152.ŠMÍD Radek 254665464546466356691
152.VODRÁŽKA Michal 255566454554665266691
158.KOŠŤÁL Michal 164565553645564547792
158.VLASÁK Václav 154667445546554646692
158.RAITER Pavel 174564654646666444592
158.BURIAN Oliver 155475664435575456692
158.KREČMER Tomáš 254556444635686456692
158.ROUŠAL Jan 262564563546676347792
158.CHOTĚBORSKÝ Jiří 663575653745566356592
158.LACINA Vladimír 763575554645565456692
166.STŘIHAVKA Pavel 154654455546567457693
166.JIREŠ Radek 154855643846654365693
166.REJMON Jan 145665563646596535493
166.TICHÝ Patrik 144565566646585355593
166.SCHMIEDT Milan 273665653635655357793
171.KOPECKÝ Karel 153686646636556365594
171.PIKSA Jan 156567554746555446594
171.ŠIMON Zdeněk 164665553486547256794
171.VU Dac Loc 263665654545665566594
175.VOTAVA Jonáš 144576554666456359595
175.ROUŠAL Miloslav 1436685541025565366695
175.MURAS Roman 1444545546368510555795
175.BENDA Oliver 143694466535665545995
175.FRANEK Ján 164555465645466675695
175.LANČ Radek 253665645745666646595
175.RŮŽIČKA Vojtěch 264575454646675456695
182.MRÁZEK Miroslav 154667555546585464696
182.HOŘEJŠÍ Miroslav 153686464636555469596
182.NOVÁK Václav 153675465645665458696
182.VOTAVA Radovan 153655854646567357696
182.KUBÁT Jindřich 154755664745575466596
182.NGUYEN VAN Hung 153668744545566548596
182.MAREŠ Richard 1546510564634675466496
182.CHALUPA Jaroslav 394467664554465447696
182.KURKA Zdeněk 553675564735665367796
182.KOZEL Miroslav 744575454646776457696
192.ZDENĚK Pavel 164666453834675666697
192.KOUKAL Ladislav 154664585735656557597
192.LUKÁŠEK Petr 154786544556556576497
192.HEJL Pavel 1345645659456643571097
192.JEČMÍNEK Radek 156455564765555367897
192.BUCHBERGER Vít 164776344535586388597
192.VEDEJ Martin 344775565646466556697
199.ANTOŠ Jiří 154985553535773466898
199.DLASK Marek 165564575935575466598
199.HÜBL Petr 153694556644766457698
199.HUŠEK Michal 1646104764634684367498
199.ŘÍHA Martin 175775544755655357698
199.RICHTER Pavel 254774554637576556798
199.NÔŠKA William 354765665635677556498
199.MIKA Petr 557667667544656446498
207.ANDEREGG Marco 164665595645665466599
207.KUPEC Jonáš 174665574646765367599
207.ŠMÍD Martin 154674756773484375799
207.ROUDENSKÝ Petr 1776646556354117445499
207.PETRŽILKA Jiří 164575565646657366799
207.CHVALINA Tomáš 193874554665486555499
207.ŠTOFAN Daniel 164575456667665357699
207.KATUŠČÁK Ludovít 264675765746555456699
215.MATERNA Milan 1668664436355845687100
215.KLIČKA Martin 1546645747649576555100
215.TRČ Tomáš 1545857837554763486100
215.VYŠÍN Petr 1436576488375563587100
215.CHALOUPEK Zdeněk 1537657658446854665100
215.ŠULC Kamil 1556755746466764476100
215.VRŠECKÝ Aleš 1546655535455684987100
215.HOUŠKA Matěj 2546664856445866566100
215.SLÁMA Karel 3446756766555655567100
224.RUT Miloslav 16476105557446654656101
224.LUONG Duc Tho 1755654755555585766101
224.ERNEKR Jaroslav 1644655436475857688101
224.SYRINEK Jan 1665656446476565578101
224.TUTKA Martin 1436655658477673676101
224.BYSTROŇ Michal 1667645635846773576101
224.HRUŠKA Jan 1635765639576655557101
224.BAREŠ Miroslav 14746545555565841076101
224.POKORNÝ Nicolas 1745846655455857557101
224.LASNE Frederic 1635865648366664766101
224.BRÝNA Vladimír 2546747636356668586101
224.RABIŇÁK Rudolf 2546776546555665676101
236.HANUŠ Ondřej 1636655657485663867102
236.BENDA Milan 2535654747576675767102
238.GREGOV Robert 1657555548574783487103
239.ŠKARVADA Zdeněk 1636856767466673666104
239.BANCHEV Krasimir 1747745755466756577104
239.SAHIJWANI Manish 1556795577556557564104
242.KOCHLÍČEK Jindřich 15656647564655748610105
242.HUDEČEK Lukáš 1567863555366757588105
244.ZAGO Gianluca 1569766555766554766106
244.HOUŠKA Vladislav 1826755658457744797106
244.SLÁMA Karel 5356765666486953966106
247.GARZA Matthew 1536756848477754579107
247.HOFMAN Radim 17391066756345854478107
247.KONEČNÝ Lukáš 26410768636357654786107
250.DVOŘÁK Adam 166665644545107647107108
250.MACH Miroslav 1566957547566975466108
250.UREŠ František 1545646759556698576108
250.MIKŠÁNEK Petr 1964857855385655676108
254.KRULIŠ Jan 1648654758765955695110
254.VÁCHA Vít 14861064636478745688110
254.MÜLLER Marc 1736755749495756588110
257.PRIESEL Tomáš 1757596665494785576111
257.KOTÍK Jiří 14477545766661097666111
259.HRUŠKA Jan 1647757657775763698112
259.BEJČEK Martin 164664910663667103695112
261.DUDA Petr 1947875558657947476113
261.FOREJT Michal 1647786566667875568113
261.ŠPINKA Filip 1669565646666677976113
264.LITVAN Petr 15548557610569775686114
264.KRÁTKÝ Vojtěch 16567107657657865765114
264.BUŘIČ Vojtěch 1866866548457766976114
267.ŠILHAVÝ Štěpán 16671076548477845786115
268.HRADSKÝ Pavel 16451098689556855756117
269.NGUYEN LUONG Hai Lam 1646868747466788897119
270.KAMBERSKÝ Jakub 175958558758510510567120
271.ŠPÍREK Daniel 15588565412677877688122
272.HOLUB Jaromír 184676677856811103597123
273.SHEREMETIEV Anton 1769964748455106710810125
274.CHOKSHI Nilesh Mansukhlal 11266666645788958988127
275.KOLÁŘ Zdeněk 19387109757477987797130
275.VÁCHA Lukáš 18487668576799710797130


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BER Oded566665267658676478
BERÁNEK Jiří147956655356776
BLAŠKO Viktor15486665
BLUMAJER Marek1535675558761057565
BRABLC Božetěch1566656766
BROJÍR Ondřej165576574735575458
BRUNER Josef154675555635775676
BĚLONOHÝ Vladimír196610758448752777
BŘEZINA Martin16536751039365127599
CARTHY Barry1466545679667510
CIMALA Marcel144554674536553666
DELLA PIETRA Diego165676475536757687
DOLEŽAL Zdeněk1646665657554107666
EGERT Michal11166757739
GUILDS Christopher163655454765755567
HORÁK Peter153776556456753475
HORŇÁK Vojtěch246596767
HOUŠKA Michal143865546635675447
HRNČÍŘ Michal157553543945564456
JIROUNEK Jan2554564464
JUNG SangIhn175779875854543467
KAIGL Miroslav17510766656765767105
KASÍK Helmut153577563936575568
KLÍMA Radek1557775545
KRASL Jiří15665458575876665
KROPÁČEK Martin15347555364576576
KRÁL Josef164556556456554565
KRŮTA Luboš1751111481098
KUČMÁŠ Jan153775674866647
MAREK Stanislav17466565476775787
MAREŠ Martin16466569554868587
MATĚJKA Vít16486765736863768
MONARI Patrik Gent165710661048
MUCHNA Miroslav153575455654654467
NASLI Radwan175576555745665665
NEJEDLÝ Vladimír156755655453654454
PAVELKA David16576454485686848
POKORNÝ Jiří1867557463678867
PRZYCZKO Miroslav155785765636796647
PÁNEK Jan154665453739564457
REJNART Ivo154755664635677366
RENSEN Robert165674754664767455
ROKOS Karel155676564457655867
RUTAR Pavel156666563456763576
RYBÁŘ Martin1556655545565455
SABADOŠ Jan156767556756864763
SAGÁL Ivan164865567465655
SAMEŠ Jiří1555593779
SEDLÁČEK Tomáš274785710475661255108
SKŘÍPSKÝ Martin1645645643864356
TERŠ Jan143465464464664675
TESAŘ Petr15565555464576677
TÝML František1647747354744896
VALA Miroslav1
VINTR Milan1786955968798108
VRANA Hynek166764436434774458
ČÍŽEK Michal153574744554444566
ŘEHÁK Jan166574754546576348
ŠIMÁK Luděk154567564554465347
ŠLECHTA Martin153654654558848556
ŠMÍD Alexandr156565544535443456
ŠTŮLA Zdeněk163576664738676765
ŠVÁBÍK Štěpán154464585647563667



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
10.10.2026FINÁLE - BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026 - z jamek 1,10,11,12,13,14 dle přílohyČerný Most 2020eklektit muži
7.10.2026FINÁLE - Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
6.10.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
3.10.2026NextGeneration Cup by Black BridgeČerný Most 2020eklektik muži
29.9.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
26.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
23.9.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
19.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
12.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
9.9.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
8.9.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
5.9.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
30.8.2026MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY BLACK BRIDGE 2026Černý Most 2020eklektik muži kolo: 2
29.8.2026MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY BLACK BRIDGE 2026Černý Most 2020eklektik muži kolo: 1
22.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
12.8.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
11.8.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek - START z jamky č. 1Černý Most 2020 - 1/9Eklektik - muži
8.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
4.8.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
1.8.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
28.7.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek - START z jamky č. 1Černý Most 2020 - 1/9Eklektik - muži
25.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
18.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
14.7.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
4.7.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
30.6.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
27.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
20.6.2026POHÁR PREZIDENTA VII. ročník - CANON 10:00, snídaně od 8:00, večerní program - startovní listina zveřejněna v seznamu přílohČerný Most 2020eklektik muži
16.6.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
13.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
10.6.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
6.6.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
30.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
19.5.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamek + týmová soutěžČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
16.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
13.5.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
12.5.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži
9.5.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
25.4.2026BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2026Černý Most 2020Eklektik muži
22.4.2026Prague Senior Golf Tour 2026Černý Most 2020Eklektik muži
21.4.2026COOL 9 Tour by SABAYA - túra na 9 jamekČerný Most 2020 - 2/9Eklektik - muži



xx